پرداخت امن دامنه

معرفی سرویس :

یکی از دغدغه های همیشگی فروشندگان و بویژه خریداران دامنه امنیت پرداخت وجه در برابر انتقال کامل دامنه بوده است و به همین منظور سایت رند در نظر دارد پس از بازخورد و بررسی نیاز کاربران در راستای رفع این دغدغه، سیستمی جامع و کارا راه اندازی کند و طبعا نیازمند استفاده از پیشنهادات ، انتقادات و نظرات سازنده همه کاربران عزیز است. بطور کلی فرآیند به این صورت خواهد بود که مبلغ مورد توافق خریدار و فروشنده ، توسط خریدار به حساب سایت واریز می شود و پس از انتقال کامل دامنه توسط فروشنده ، وب سایت رند وجه مورد نظر را به حساب فروشنده منتقل می کند. اجالتا در این مرحله آزمایشی، استفاده از این امکان از طریق روش و شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود که خواهشمندیم به دقت نسبت به مطالعه و رعایت قوانین آن اقدام نمایید:

شرایط،قوانین و مقررات عمومی:

1 – از آنجا که وب سایت رند اطلاعات تماس فروشنده را بدون هیچ محدودیتی در اختیار خریدار قرار می دهد و در فرآیند توافق و چانه زنی هیچ گونه دخالتی ندارد طرفین باید قبل از استفاده از این سرویس در خصوص قیمت نهایی به توافق کامل رسیده باشند. ملاک اعلام توافق توسط خریدار تکمیل فرم درخواست و واریز وجه است و ملاک قبول توافق توسط فروشنده پاسخ به اولین ایمیل و پیامک ارسالی سایت و تایید درخواست خریدار خواهد بود.
2 – حق العمل سایت به میزان 10% از قیمت توافق شده است که این حق العمل به نسبت مساوی ( 5% از خریدار و 5% از فروشنده ) دریافت خواهد شد.
3 – تنها مبنا، ملاک و مستند مورد قبول هر سه طرف، ایمیل های ارسالی از طریق ایمیل های اعلامی در فرم پرداخت امن به ایمیل amn@rond.ir یا rondsite@gmail.com و یا شماره موبایل های اعلامی در همان فرم به مرکز پیامک سایت به شماره 02166754555 است و خریدار و فروشنده بواسطه پذیرش قوانین و مقررات سرویس پرداخت امن بجز ایمیلها و پیامک های ارسالی به نشانی و شماره فوق الذکر حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند.
4 – فروشنده و خریدار موظف به پاسخ به موقع به ایمیل ها و پیامهای ارسالی از نشانی فوق الذکر خواهند بود و مسئولیت هر گونه سهل انگاری در پاسخ و یا عدم انجام موارد خواسته شده بعهده خود آنان خواهد بود.
5 – مشخصات فروشنده باید با مشخصاتی که در صفحه جزئیات دامنه (Whois) ذکر شده است یکسان باشد.
6 – نقش سایت رند در این سرویس صرفا بعنوان حق العمل کار بوده و سایت در قبال هر گونه تعهد حقوقی دیگر خارج از آنچه که در قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران ذیل قوانین مرتبط با حق العمل کاری ذکر شده است، مسئولیتی ندارد.

شرایط،قوانین و مقررات مربوط به خریدار:

1 – خریدار موظف است همزمان با تکمیل فرم مربوطه نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید؛ بدیهی است سایت نسبت به پیگیری درخواست(هایی) که اطلاعات پرداخت آنها ناقص بوده و یا اساسا پرداختی انجام نداده اند ترتیب اثر نخواهد داد.
2 – در صورت انصراف خریدار تا قبل از تکمیل مراحل انتقال به صورتی که دامنه هنوز در تملک فروشنده باشد علاوه بر 10% حق العمل سایت 4% نیز بعنوان جریمه (جمعا 14%) از مبلغ واریزی وی کسر شده و مابقی وجه طی 48 ساعت کاری پس از اعلام رسمی انصراف به حساب خریدار عودت داده خواهد شد و همچنین معادل نصف مبلغ کسر شده (7%) به حساب فروشنده واریز خواهد گردید. لازم به ذکر است در صورت تکمیل فرآیند انتقال دامنه به نحوی که دامنه در تملک خریدار قرار گرفته باشد به هیچ وجه امکان انصراف خریدار امکان پذیر نخواهد بود و خریدار با قبول قوانین و مقررات پرداخت امن حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید.
3 – در صورت تکرار موارد ذکر شده در بند فوق توسط خریدار ( حداکثر 2 بار ) حساب کاربری خریدار در سایت مسدود خواهد گردید.
4 – مسئولیت ارتکاب هر گونه اشتباه سهوی یا عمدی در اطلاعات اعلامی به سایت اعم از املای صحیح ، قیمت ، پسوند و نام دامنه و ... توسط خریدار به عهده خود وی بوده و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.
5 – در صورتی که خریدار بدون انجام هماهنگی لازم و توافق نهایی با فروشنده اقدام به ارائه درخواست و واریز وجه نماید و پیگیریهای سایت نیز منتج به نتیجه نگردد مبلغ واریزی خریدار حداکثر 72 ساعت کاری پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.
6 – کلیه مبالغی که به هر نحوی باید به حساب خریدار عودت داده شود فقط به همان حسابی که خریدار از طریق آن به حساب سایت اقدام به واریز وجه نموده است میسر خواهد بود .

شرایط،قوانین و مقررات مربوط به فروشنده :

1 – فروشنده موظف است پس از دریافت تایید پرداخت از طرف سایت، حداکثر ظرف 72 ساعت کاری نسبت به ارسال کدهای انتقال به سایت اقدام نماید.
2 – فروشنده موظف است حداکثر 24 ساعت کاری پس از ارسال درخواست پاسخ مثبت یا منفی خود را به درخواست خریدار اعلام نماید.
3 – در صورت تکرار انصراف فروشنده از انتقال دامنه پس از پذیرش توافق اولیه و تکرار آن (حداقل 2 بار) حساب کاربری فروشنده در سایت مسدود خواهد شد.

برای ثبت تیکت وارد شوید.
ورود و ثبت نام