راهنما: دامنه - دامنه

راهنمای بروزرسانی

بروز رسانی آگهی ها :

اطلاع خریداران از اینکه آگهی های شما برای فروش در زمان مشاهده آن ، موجود بوده و در لحظه ، امکان خرید آن وجود دارد بسیار مهم است. بر همین اساس در سایت رند اعلام زمان بروزرسانی آگهی ها ، یکی از ستون های اصلی نمایش نتایج جستجو است. علاوه بر این یکی از مبناهای اصلی نمایش آگهی ها در صفحات جستجو ، بروزرسانی آنها است و هرچه آگهی های شما بروزتر باشد در صفحه نتایج جستجو ، تقدم بالاتری برای نمایش خواهد داشت و بازدیدکنندگان رغبت بیشتری جهت تماس و خرید از شما خواهند داشت.

اینفوگرافیک بروزرسانی

در نسخه جدید سایت رند این امکان به صورت سرویسی مجزا در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی گزینه تعرفه ها در منوی سمت چپ صفحات سایت می توانید جزئیات و تعرفه های آنها را ملاحظه نمایید. نکته قابل ذکر این است که ، هر آگهی در طول 24 ساعت یکبار به صورت رایگان امکان بروزرسانی داشته و در صورت خرید سرویس ۲ ، ۵ یا ۷ بار بروزرسانی در روز این بروز رسانی رایگان به تعداد بروزرسانی های سرویس خریداری شده ، اضافه خواهد شد.

بروزرسانی


نحوه انجام بروزرسانی :

پس از ورود به سایت روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.

به توضیحات قسمت بالای صفحه بروزرسانی حتما دقت نمایید. همانگونه که ملاحظه می فرمایید در حال حاضر تعداد مجاز بروزرسانی این کاربر ۱ بار در روز است. این عدد نشانگر تعداد مجاز برای بروزرسانی در روز بوده که در صورت خرید هر یک از سرویس های بروزرسانی این عدد متناسب با تعداد مجاز آن سرویس افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید کردن

از طرف دیگر عددی که در سطر بعدی ملاحظه می فرمایید ، نشان دهنده تعداد بروزرسانی انجام شده شما در طول روز جاری است که در حال حاضر به دلیل اینکه این کاربر از این امکان در طول روز جاری استفاده ننموده است ، در این قسمت عدد صفر نمایش داده شده است. پیشنهاد می کنیم بر اساس تعداد بروزرسانی مجاز در روز دفعات بروزرسانی آگهی های خود را در طول ساعات شبانه روز و یا ساعت های کاری تقسیم نمایید به نحوی که آگهی های شما همواره از نظر بروزرسانی در وضعیت مناسبی باشد.

در قسمت پایین این صفحه سرویس های بروزرسانی قرار داده شده است که می توانید با انتخاب هر کدام و افزودن آن به سبد خرید و پرداخت سبد ، تعداد مجاز بروزرسانی های خود را متناسب با سرویس خریداری شده به مدت ۱ ماه افزایش دهید.

نکته مهم دیگر این است که تعداد مجاز بروزرسانی در روز جهت استفاده در همان روز بوده و در صورت عدم استفاده به روز یا روزهای آتی منتقل نخواهد شد.لطفا قبل از اقدام به خرید هر یک از این سرویس ها در مورد انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورید چرا که : 

۱ -  اگر سرویس ۲ بار بروزرسانی در روز را بخرید تا پایان مدت اعتبار این سرویس دیگر امکان خرید سرویس ۲ بار بروزرسانی را نخواهید داشت و اصلا این سرویس را در صفحه مشاهده نخواهید کرد . این قاعده در مورد ۲ سرویس دیگر نیز صادق است یعنی وقتی شما سرویس بالاتر را خریداری کنید سرویس تعداد پایین تر را مشاهده نخواهید کرد.

۲ - این سرویس ها با یکدیگر قابل تجمیع نیستند یعنی اینگونه نخواهد بود که شما با خرید هر ۳ سرویس فرضا به تعداد مجموع آنها امکان بروزرسانی داشته باشید و فقط عدد بیشتر یعنی ۷ بار بروزرسانی در پنل شما اعمال خواهد شد.

۳ - در صورتی که فرضا سرویس ۵ بار بروزرسانی را امروز خرید نمایید و قبل از پایان مدت ۳۰ روزه اعتبار آن سرویس ۷ بار بروزرسانی را خرید کنید وجه پرداخت شده برای سرویس قبلی در خرید جدید شما لحاظ نخواهد شد اما امکان استفاده از سرویس ۷ با بروزرسانی را به مدت ۳۰ روز آتی در اختیار خواهید داشت.