راهنما: دامنه - دامنه

راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام در سایت رند

کاربر گرامی از اینکه قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت را دارید از شما سپاسگزاریم. برای ثبت نام ابتدا باید روی گزینه ثبت نام واقع در منوی بالای سایت کلیک نموده و وارد صفحه ثبت نام شوید. لازم به ذکر است ثبت نام در سایت به دو روش امکان پذیر است :


۱- ثبت نام سریع از طریق حساب کاربری گوگل :

این روش بسیار ساده و سریع است؛ در صورتی که شما در هر یک از حسابهای کاربری خود در گوگل مثل جی میل ،گوگل پلاس و ... لاگین باشید می توانید با کلیک روی لوگوی گوگل مندرج در قسمت پایین صفحه ثبت نام بلافاصله در سایت ثبت نام نموده و نیازی به تکمیل فیلدهای ثبت نام نداشته و از سوی دیگر نیازی به دریافت ایمیل فعال سازی و کلیک روی لینک فعال سازی نخواهید داشت. و از این پس هر زمان که در یک بروزر در گوگل لاگین باشید در سایت رند نیز لاگین خواهید بود.۲- ثبت نام از طریق تکمیل فرم صفحه ثبت نام :

در مرحله اول ابتدا پست الکترونیکی(ایمیل) خود را بصورت کامل وارد نمایید.
لطفا توجه داشته باشید:

   -  پست الکترونیکی خود را بدون www. وارد نمایید.
   -  ایمیل شما برای همیشه نام کاربری شما جهت ورود به سایت خواهد بود و لینک فعال سازی حساب کاربری به آن ارسال می گردد.

درمرحله دوم رمز عبوری را که می خواهید برای ورود به سایت اختصاص دهید وارد نمایید و در بخش بعدی یعنی تکرار رمز عبور دوباره دقیقا همان رمز را وارد نمایید.
 لطفا دقت داشته باشید :

   -  رمز عبور باید دست کم متشکل از  6 کاراکتر باشد.
   -  سعی کنید از حروف فارسی برای رمز عبور خود استفاده ننمایید.

   -  انتخاب حروف به تنهایی و یا عدد به تنهایی برای رمز عبور امکان پذیر است اما  جهت امنیت بیشتر سعی کنید از ترکیب حروف انگلیسی و عدد استفاده نمایید.

شما قاعدتا باید قبل از اقدام به ثبت نام قوانین و مقررات سایت را مطالعه نموده باشد چرا که بدون پذیرش این قوانین ثبت نام در سایت امکان پذیر نخواهد بود. جهت مطالعه قوانین و مقررات روی گزینه قوانین و مقررات کلیک نمایید و در صورتی که آنها را مطالعه نموده اید در مرحله سوم تیک قبول قوانین و مقررات را درج نمایید .
در مرحله پایانی تصویر نمایش داده شده در کادر پایین قبول قوانین را به درستی وارد نموده و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. در صورتی که تصویر مورد نظر ناخواناست روی گزینه دریافت عکس جدید کلیک نمایید .لطفا توجه داشته باشید :

قبل از کلیک روی گزینه ثبت نام از صحت اطلاعات وارد شده به ویژه ایمیل و تصویر نمایش داده شده اطمینان حاصل نمایید.
پس از ثبت نام ایمیل فعال سازی حساب کاربری شما به پست الکترونیکی ثبت شده توسط شما ارسال می گردد.
در صورتی که ایمیل فعال سازی را در اینباکس خود دریافت ننمودید حتما پوشه اسپم یا جانک میل خود را نیز بررسی نموده و در صورت وجود ایمیل فعال سازی در این پوشه روی گزینه نات اسپم (Not Spam) کلیک نمایید.
پس از کلیک روی لینک فعال سازی حساب کاربری به سایت ارجاع داده خواهید شد و می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود در سایت رند شوید. توجه داشته باشید کلیک روی لینک فعال سازی فقط برای اولین بار نیاز است و از این پس فقط با درج نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه ورود به سایت همواره می توانید به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید اما تا زمانی که روی لینک مورد نظر یک بار کلیک نکرده باشید حساب کاربری شما غیرفعال بوده و امکان ورود به سایت را نخواهید داشت.ورود به سایت

برای ورود به سایت و پنل کاربری خود ابتدا باید روی گزینه ورود در منوی بالای سایت کلیک نموده تا وارد صفحه ورود به سایت شوید.  پس از آن :

۱ - ابتدا نام کاربری یا همان پست الکترونیکی  خود و سپس رمز عبور خود را وارد نمایید.
۲ - متن داخل عکس را در کادر مورد نظر وارد نمایید ،چنانچه تصویر خوانا نیست بر روی گزینه دریافت عکس جدید کلیک کنید تا تصویری جدید برای شما نمایش داده شود.
۳ -  چنانچه تمایل دارید  نام کاربری و رمز عبور شما برایتان ذخیره گردیده و در مراجعات بعدی سریع تر وارد سایت شوید روی گزینه مرا بخاطر بسپار کلیک کنید. نکته امنیتی مهم در این مورد این است که در صورت انتخاب این گزینه افرادی که به لپ تاپ ، کامپیوتر و ... هر سیستمی که شما روی آن سیستم ، این گزینه را انتخاب نموده اید دسترسی داشته باشند؛ می توانند وارد حساب کاربری شما شوند.
۴ - روی گزینه ورود کلیک نمایید.