راهنما: سیم‌کارت - سیم‌کارت

راهنمای جستجوی سیم‌کارت

راهنمای جستجوی سیم‌کارت:

باکس سمت راست صفحه، مربوط به بخش جستجوی سیم‌کارت است. به کمک این باکس می‌توانید به صورت دلخواه، سیم‌کارت مدنظر خود را از میان صدها هزار سیم‌کارت آگهی شده جستجو کنید.

در باکس جستجو به صورت پیش‌فرض هیچ گزینه‌ای انتخاب نشده است و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، از بخش‌های مختلف سرچ استفاده نمایید. در ادامه شما را با ویژگی‌های باکس جستجو آشنا خواهیم کرد.

 

معرفی قسمت های مختلف جستجو :

 - اپراتور:

با کمک این گزینه می‌توانید از میان اپراتورهای موجود در سایت، یکی را انتخاب کنید. این بخش به صورت پیش‌فرض روی همه اپراتورها قرار دارد و طبیعتا جستجوی شما به صورت پیش‌فرض روی همه اپراتورها انجام می‌شود.

 

 -- پیش‌شماره:

منظور از پیش‌شماره ۴رقم ابتدایی شماره است. این ۴رقم نشان دهنده اپراتور نیز می‌باشد.

 

 -- شماره:

در این بخش ۷رقم قابل انتخاب است که شما می‌توانید یک یا چند رقم را به دلخواه انتخاب کنید. طبیعی است که اگر هیچ رقمی در این جایگاه نوشته نشود، به منزله این است که جستجوی شما بدون در نظر گرفتن هیچ رقمی در ۷رقم سیم‌کارت انجام می‌شود.

به طور مثال اگر شما عدد اول خود را ۴ انتخاب کنید، نتیجه جستجو روی سیم‌کارت‌هایی انجام می‌شود که عدد اول آنها ۴ است. به کمک این بخش می‌توانید سیم‌کارت مشابه خود (از نظر ارقام) را به راحتی جستجو کنید.

 

 -- قیمت:

این بخش به شما کمک می‌کند بازه قیمتی خود را در نتایج جستجو اعمال کنید. گزینه «از» کمترین و گزینه «تا» بیشترین قیمت مد نظر شما را می‌تواند شامل شود. در صورت خالی بودن این دو فیلد، فیلتر قیمت روی جستجوی شما اعمال نخواهد شد.

 

 -- وضعیت:

در بازار فعلی، سیم‌کارت دارای چند وضعیت است.

صفر بی‌نام: سیم‌کارتی که به صورت پک و دارای کدفعالسازی است.

صفر به‌نام: سیم‌کارتی که از آن استفاده نشده ولی سند آن به نام یک شخص تنظیم شده است. (برای انتقال سند نیاز به مراجعه حضوری خریدار و فروشنده است.)

کارکرده: سیم‌کارتی که قبلا توسط شخص یا اشخاصی استفاده شده است. (برای انتقال سند نیاز به مراجعه حضوری خریدار و فروشنده است.)

در حد صفر: سیم‌کارتی که قبلا توسط شخص یا اشخاصی استفاده شده، اما میزان تماس‌های ورودی آن بسیار اندک است. (برای انتقال سند نیاز به مراجعه حضوری خریدار و فروشنده است.)

 

 -- نوع شماره:

سیم‌کارت‌ها یا دائمی هستند یا اعتباری. دائمی به معنای اینکه برای سیم‌کارت به میزان استفاده کاربر، قبض صادر می‌شود. اعتباری سیم‌کارت‌هایی هستند که برای استفاده از آنها کاربر نیاز به شارژ کردن سیم‌کارت دارد.

 

-- نوع رند:

در بازار سیم‌کارت، برای برخی از مدل‌‌های قرار گرفتن اعداد کنار همدیگر، یک یا چند نام (نوع رند) در نظر گرفته می‌شود. از این بخش نوع رند مورد علاقه خود را می‌توانید انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر به دنبال شماره‌های غیر رند هستید، گزینه «معمولی» در میان موارد انتخابی وجود دارد.

(راهنمای آشنایی با انواع رند)

 

 -- فقط قیمت‌دار :

آگهی‌های سایت رند، می‌توانند با قیمت یا بدون قیمت باشند. شما در زمان جستجو می‌توانید مشخص کنید که آگهی‌های فقط قیمت‌دار به شما نمایش داده شود. در صورتی که این گزینه غیرفعال باشد، آگهی‌های بدون قیمت (تماس بگیرید و توافقی)‌ نیز به شما نمایش داده می‌شود.

 

-- انتخاب استان و شهر:

انتخاب شهر و استان به شما کمک می‌کند که سیم‌کارت‌های فروشنده نزدیک به شهر خود را جستجو کنید. این امر در زمان نقل و انتقال سیم‌کارت به شما کمک خواهد کرد.

قیمت روز سیم‌کارت اخبار راهنما قوانین سوالات متداول درباره ما
همراه اول
ایرانسل
سرشماره‌های پربازدید
رایتل
پیش‌شماره‌ها
سرشماره‌های پربازدید
شاتل موبایل
پیش‌شماره‌ها
سرشماره‌های پربازدید